10 tipov: nádherné drobnôstky vhodné ako vianočný darček

Tiež máte pocit, že kúpa vianočných darčekov je z roka na rok ťažšia? Objavte nové tipy a inšpirácie na kvalitné darčeky z dielní slovenských značiek. Každý kúsok ručne vyrobeného produktu je unikátny a originálny. Vyberte si z jedinečných ručne vyrobených náušníc, náhrdelníkov, kabeliek, dekorácií či oblečenia.

Prečo práve handmade produkty?
Každý detail ručne vyrobeného produktu má za sebou niekoľko hodín precíznej práce talentovaného človeka. Od nápadu, cez návrhy až po samotný výrobok. Tieto kúsky majú srdce, sú kvalitné a nápadité. Vybrali sme pre vás tipy na vianočné darčeky z nášho handmade portálu Robene.sk. Pre viac čerstvých tipov nás sledujte na Instagrame a Facebooku.

Šperky
Svet šperkov už dávno nie je len o striebre a zlate. Je plný dreva, látok, vyšívania, vyrezávania, kovov, korálok… Nižšie nájdete pár fantastických tipov.

Vašej pozornosti by nemali ujsť hravé náušnice s rozprávkovými či prírodnými motívmi.

Krásne handmade šperky od značky Slovenské korene, zdroj: robene.sk

Druhý šperkový tip venujeme korálkam a striebru v podobe nádherného náramku minimalistickým dizajnom plným elegancie.

Náramok ZOE od Zuzany Szabovej, zdroj: Robene.sk

Drevené doplnky pre prírodné duše, ktoré sa neboja vytŕčať z radu. Viac takýchto TU

Náhrdelníky od Mallumo, zdroj: Robene.sk

Polymérová hmota je ideálna na výrobu náušníc, ktoré sú vďaka nej tak ľahučké, že o nich ani neviete. A keď sa k tomu pridá veľký kus talentu, vzniknú takéto krásne kúsky.

Polymérové doplnky od Behira, zdroj: Robene.sk

Kabelka, ktorá povie ,,Mám svoj štýl“
S týmito kúskami sa vám nestane módne faux pas a naozaj nehrozí, že na ulici stretnete rovnaký kúsok. Medzi slovenskými značkami sa taškám a kabelkám venuje viacero talentovaných výrobcov, ktorí tvoria kvalitné a ručne šité batohy a tašky.

Tašky a ľadvinky od sabba design, zdroj: Robene.sk

Ak hľadáte niečo pre ženu, ktorá si potrpí na kvalitu a obľubuje kožu, tak zamerajte svoju pozornosť na obľúbenú rodinnú firmu vyrábajúcu kvalitné kožené tašky a kabelkyminimalistickým štýlom.

Batoh a ľadvinky od Lu.Lo Bags, zdroj: Robene.sk

Drevené dekorácie s príbehom 
Pre milovníkov prírodných materiálov je napríklad táto štýlová drevená váza ako stvorená.

Drevené vázy od značky Mallumo, zdroj: robene.sk

Strom života ako symbol stability a zázemia je vhodný ako dar pre rodinu. V ponuke nájdete svetlejšie i tmavšie varianty od svetlého orecha, cez gaštan až po tmavé ebenové drevo.

Strom života v odtieni gaštan od Drevofúz, zdroj: robene.sk

Pre vínneho pôžitkára vyberte praktický a štýlový darček v podobe poličky na vína od remeselníkov Dobodky. Drevo je ručne opracované, následne opálené, kartáčované a prelakované.

Police na víno od remeselníkov Dobodky. Zdroj: Robene.sk

Univerzálny darček? Jedine sviečka
Prírodné sviečky sa stali veľkým hitom posledných rokov. Preto ak si naozaj neviete rady s darčekom, siahnite po sójovej sviečke, ktorá neškodí ako tie parafínové, je prírodná a ešte aj štýlová.

Dokonalé sviečky od Silplicity by Sim, zdroj: Robene.sk

Dúfame, že vás naše tipy na handmade darčeky inšpirovali a našli ste to pravé orechové. Pre nerozhodných máme posledný tip v podobne darčekového poukazu na kúpu handmade produktu podľa vlastného výberu, s ktorým zaručene uspejete.

10 tipov: nádherné drobnôstky vhodné ako vianočný darček
Prejsť na začiatok