Prečo využiť v aktuálnej situácii náš portál na predaj?

Radi by ste vo svojom podnikaní a predávaní krásnych handmade výrobkov pokračovali aj naďalej, avšak aktuálna situácia s korona vírusom vám to trochu komplikuje? Narazili ste na problém s vytvorením e-shopu, bezpečnou prepravou, bezkontaktnou platbou alebo už nebodaj strácate prehľad v objednávkach, ktoré vám prichádzajú z každej strany? Máme pre vás riešenie, ktoré vyrieši všetky tieto problémy.

Na ROBENE si môžete otvoriť svoj nový online obchodík s vašou ručnou výrobou v priebehu 5 minút a predávať bez obáv! V článku sa dočítate dôvody, prečo je predaj cez náš portál momentálne jednou z najbezpečnejších a najlepších volieb.

1) Online platba kartou

U nás zákazník za tovar platí platobnou kartou a vy sa tak vyhnete akejkoľvek zbytočnej manipulácii s peniazmi. Všetky platby prebiehajú cez zabezpečenú platobnú bránu od ČSOB banky. Tento spôsob platby šetrí čas, je spoľahlivý a momentálne najbezpečnejší. Platba prebehne ihneď a vy tak máte istotu, že zákazník zaplatil. To, či zákazník zaplatil uvidíte ihneď vo svojej administrácii v objednávke.

blog_robene_platba kartou

Zdroj: Unsplash

2) Preprava balíkov kuriérskou spoločnosťou

ROBENE má zazmluvneného kuriéra z prepravnej spoločnosti GLS. Služby kuriéra môžu využívať všetci predajcovia na portáli automaticky, bez akýchkoľvek poplatkov. Kuriéra si jednoducho objednáte z pohodlia domova v administrácii vášho obchodíku. Kuriér vyzdvihne u vás doma balík vo vami stanovenom termíne. Preprava s využitím kuriérskej spoločnosti je spoľahlivá a momentálne taktiež najbezpečnejšia forma prepravy balíkov. Vyhnete sa tak styku s ďaľšími osobami, ako by to bolo napríklad v prípade využívania poštových služieb.

*Okrem prepravy kuriérskou spoločnosťou môžete využiť aj osobný odber u vás doma, ale určite odporúčame vyskúšať a využívať možnosť dopravy kuriérom.

robene_kurier doprava

Zdroj: Unsplash

3) Prehľad v objednávkach na jednom mieste

Je celkom možné, že ste sa rozhodli pokračovať v podnikaní aj v tejto aktuálnej situácii, no veľa objednávok vám prichádza z rôznych zdrojov (cez správy na Facebooku, na Instagrame, emailami alebo dokonca telefonicky). Náš ROBENE portál vám uľahčí prácu s objednávkami. Všetky objednávky nájdete prehľadne spísané vo svojej administrácii, čo napomáha aj k efektívnejšiemu vybavovaniu objednávok. Prehľadné vedenie objednávok vám hlavne šetrí čas a znižuje počet prípadných komplikácií :).

objednávky na robene_predaj počas korona virusu

Zdroj: Unsplash

4) Váš vlastný online obchodík za 5 minút

Nemusíte hľadať drahé a zdĺhavé riešenia pre predaj vašich výrobkov online. Na ROBENE vám ponúkame otvorenie obchodíku úplne zadarmo s neobmedzeným nahrávaním produktov.

Jediný poplatok je vo forme sprostredkovateľskej provízie z predaja vo výške 12 %.

To znamená, že províziu si účtujeme len z reálne predaných produktov. Následne vám pošleme peniaze očistené o províziu a vy sa už o nič nemusíte starať.

robene_eshop

Zdroj: Unsplash

Keď sa rozhodnete otvoriť si u nás obchodík, tak náš tím vám je plne k dispozícii. S akýmikoľvek otázkami sa na nás neváhajte obrátiť. Stačí nám napísať na info@robene.sk alebo na našich sociálnych sieťach. Doplňujúce informácie ohľadom portálu sa dočítate aj v Často kladených otázkach.

Prajeme vám všetko dobré a hlavne veľa zdravia v nasledujúcich dňoch!

Tím ROBENE

Prečo využiť v aktuálnej situácii náš portál na predaj?
Prejsť na začiatok