Tvorcovia pozor, na ROBENE.SK máte v auguste zelenú!

Poctivá handmade výroba sa pomaly ale isto vracia, ručná práca získava opäť na pridanej hodnote. Chápeme ju ako niečo unikátne, často i limitované obmedzeným počtom kusov. Trh orientovaný na túžbu po ekologickejších postupoch reaguje v poslednom období čoraz citlivejšie a udržateľnosť sa stáva novým štandardom. Dnes už nie je prekvapením, že v módnom priemysle sa objavujú kolekcie zamerané na organické materiály šetrné k životnému prostrediu.

ekologicke postupy

ROBENE.SK a ekologické značky 

Prívlastok „ekologické“ v handmade domácej tvorbe má dnes naozaj široké spektrum výrobkov – od kozmetiky až po barefoot topánky. prirodna kozmetikaOpakom k fast fashion je čoraz viac ľuďmi vyhľadávaná slow fashion, t.j. pomalá trvalo udržateľná móda. Zameriava sa na rešpektovanie životného prostredia, udržateľnosť a kvalitné spracovanie. Vo svete pomalej módy je veľmi obľúbená upcyklácia – osvojuje si ju čoraz viac lokálnych i svetových tvorcov. Niektorí na tomto princípe vytvorili svoje dnes už úspešné a vyhľadávané značky.

ROBENE.SK dáva zelenú tvorcom a remeselníkom, ktorí sa snažia vo svojej jedinečnej tvorbe pracovať s materiálmi bez umelého chemického spracovania, tvoria s rešpektom k životnému prostrediu a zložením sa približujú k prírode. Na našom portály chceme podporiť aj našu prírodnú kozmetiku, ktorá nezaťažuje životné prostredie.

Pridajte sa k nám!

My na ROBENE.SK myslíme zeleno a touto cestou dávame príležitosť každému autorovi, ktorému chýba online priestor pre svoju tvorbu si u nás otvoriť obchodík úplne zdarma. Navyše, ak sa zaregistrujete a zaktivujete svoj obchodík do 02.08.2020, počas celého augusta vám znížime províziu za sprostredkovanie predaja na 6% (pôvodne 12%).

Ale ja už predávam na inom portály, prečo ROBENE.SK?

Pokiaľ tvoríte už nejaký ten čas a vás predaj na už dostupných a známych portáloch nerastie, máte jedinečnú možnosť si u nás budovať svoju značku. Okrem toho sme stále mladý a začínajúci portál, teda konkurenčný boj nie je až tak veľký.

handmade vyroba

No dobre, tak sa registrujem ale čo robíte inak?

Ponúkame okrem bežného osobného odberu či pošty možnosť rýchleho a flexibilného doručenia balíkov s využitím nášho kuriéra a platba prebieha cez zabezpečenú platobnú bránu alebo cez internet banking.

…a ešte niečo?

Pridajte sa k nám a označte nás na sociálnych sieťach ako #robene.sk. Každý mesiac vyberieme dve značky, s ktorými spravíme jedinečný rozhovor o ich tvorbe na našom blogu. Neustále sa snažíme propagovať značky v mediálnom priestore.


ROBENE.SK

Sme mladý handmade portál združujúci slovenských tvorcov, nadšencov, návrhárov i remeselníkov zameraných na originálnu ručne robenú tvorbu. Na ROBENE.SK môže každý nadšenec handmade tvorby nakupovať alebo si otvoriť svoj vlastný obchodík úplne zdarma. Od tvorcov neberieme nič, pri registrácii a zaktivovaní konta do 02.08.2020 ponúkame zníženú províziu z predaja, len 6% (z pôvodných 12%) počas celého augusta. To sa oplatí, nemyslíte?

 

Pridajte sa k nám, tím Robene.sk 

Zdroj obrázkov – unsplash.com

Tvorcovia pozor, na ROBENE.SK máte v auguste zelenú!
Prejsť na začiatok